Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Ładowanie...

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Zapraszamy do polubienia fanpage Szkółki Piłkarskiej "Sawa" Sonina

Sawa Sonina porażką z Błażowianką kończy rundę jesienną.

• autor: Adm, 2018-11-13 19:06

Na koniec jesieni Sawa Sonina przegrała trzeci mecz z rzędu. W 15. kolejce rundy jesiennej rzeszowskiej klasy okręgowej nasza drużyna przegrała po słabym meczu 1:2 z Błażowinką Błażowa. Nasz zespół stracił bramkę już w pierwszej minucie gry po samobójczym trafieniu Przemysława Nycza. Na dodatek od 32 minuty Sawa musiała grać w osłabieniu ponieważ nasz trener Bartosz Madeja otrzymał czerwoną kartkę za faul na zawodniku gospodarzy. Jakby nieszczęść było mało Szymon Paczocha nie wykorzystał rzutu karnego w pierwszej połowie meczu - jego strzał z 11 metrów obronił bramkarz Błażowianki.

W drugiej połowie nasza drużyna dążyła do strzelenia bramki kontaktowej. Ta sztuka nam się udała za sprawą Jakuba Barana w 68 minucie spotkania.  Niestety naszej drużynie w końcowej fazie meczu nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Mecz z Błażowianką zakończył pierwszą rundę. Sawa uzbierała w niej 25 punktów i zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. Przed startem ligi taką zdobycz punktów bralibyśmy pewnie w ciemno. Jest to bardzo dobry wynik, ale mógł być jeszcze lepszy, bo w kilku spotkaniach Sawa trochę pechowo i na własne życzenie straciła punkty. Mimo wszystko jest lekki niedosyt, choć tak jak już wspomnieliśmy całą rundę jesienną oceniać trzeba pozytywnie.

Wkrótce ukarze się szersze podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszej drużyny.

BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - SAWA SONINA 2:1 (2:0)

Bramki: 1:0 P.Nycz (1' - samobój), 2:0 P. Kruła (20') 2:1 J. Baran (68')

Sawa: Cisek - Kruk (26' Sobek), Nycz, Cwynar (66' Stalec), Kraska - J. Baran, Madeja, Grad, Paczocha - Szpunar (89' Cieszyński), D. Baran (55' Sitek).

Wrócić na zwycięską ścieżkę.

• autor: Adm, 2018-11-10 21:35

W niedzielę 11 listopada przed zawodnikami Sawy Sonina ostatnia kolejka rundy jesiennej. Podopieczni trenera Bartosza Madei na stadionie w Błażowej podejmą drużynę miejscowej Błażowianki Błażowa.

Nasz najbliższy rywal, po 14 rozegranych spotkaniach zajmuje 14 miejsce w ligowej tabeli z 12 punktami na koncie. W ostatniej kolejce podopieczni Piotra Górki przegrali w meczu wyjazdowym 1:0 z Błękitem Żołynia.

Nasz zespół jest zmotywowany do walki o pełną pulę i chce wrócić na zwycięską ścieżkę po słabym meczu z Orłem Wólka Niedźwiedzka. Do Boju Sawa ‼️‼️

Druga przegrana z rzędu.

• autor: Adm, 2018-11-05 21:04

W meczu 14. kolejki klasy okręgowej Sawa Sonina przegrała 0:1 w meczu na swoim boisku z Orłem Wólka Niedźwiedzka. W drugiej połowie meczu rzutu karnego po faulu na Grzegorzu Słoninie nie wykorzystał Bartosz Madeja. Orzeł zwycięską bramkę zdobył w 90 minucie z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką jednego z zawodników Sawy Sonina.

Komentarz trenera Bartosza Madei po niedzielnym meczu z Orłem:

Niestety w dalszym ciągu mamy problem z drużynami, które ograniczają się tylko do defensywy. Przegraliśmy w kiepskim stylu nie stwarzając nawet przysłowiowej "setki" z zespołem, który z premedytacją tylko nam przeszkadzał w grze i wybijał z rytmu faulami.
Tradycyjnie prowadziliśmy grę, ale nic z tej przewagi nie wynikało. W ofensywie zabrakło przysłowiowego jadu. Inna sprawa, że wykorzystany rzut karny ułatwiłby nam zadanie, jednak tego dnia nic się nie kleiło i niestety sytuacja zemściła się pod koniec meczu, kiedy to niefrasobliwymi stratami piłki sprowokowaliśmy sytuacje z karnym.

Do Błażowej jedziemy pokazać, że ta przegrana to był przypadek. Liczę, że cechy wolicjonalne będą na dużo większym poziomie i zagramy skutecznie.

SAWA SONINA - ORZEŁ WÓLKA NIEDŹWIEDZKA 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Serafin Mateusz (90' - karny)

Sawa: Cisek  - Kruk, Paczocha, Kot2?,cz, Kraska - Nycz, Grad, Madeja, Sobek - J. Baran, Słonina.

Mecz 2018-11-11, 14:00

herb Błażowianka Błażowa 2:1 herb Sawa Sonina
Błażowianka Błażowa   Sawa Sonina

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Błażowianka BłażowaSawa Sonina
Błażowianka Błażowa 2:1 Sawa Sonina