Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Szkółka Piłkarska "Sawa" Sonina

Zapraszamy do polubienia fanpage Szkółki Piłkarskiej "Sawa" Sonina

Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze.

• autor: Adm, 2018-01-13 19:08

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Sawa Sonina zawiadamia, że w dniu 20.01.2018 r. (sobota) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej w Soninie (wejście od Starego Kościółka) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Ludowego Klubu Sportowego Sawa  Sonina.

W rozwinięciu newsa porządek zebrania:

Pierwszy po przerwie zimowej trening Sawy Sonina.

• autor: Adm, 2018-01-13 20:29

W piątek 12 stycznia drużyna Sawy Sonina wróciła do treningów po zimowej przerwie. Na pierwszym treningu w nowym roku, który odbył się na stadionie w Soninie stawiło się 15 zawodników. Ponadto na inauguracyjnym treningu z naszą drużyną trenowało trzech nowych zawodników którzy być może wzmocnią Sawę na wiosnę. W okresie przygotowawczym podopieczni trenera Macieja Grada trenować będą trzy razy w tygodniu (hala, stadion, orlik), treningi przeplatane będą meczami sparingowymi, a pierwszym sparingowym rywalem naszej drużyny będzie drużyna Grodziszcznki Grodzisko Dolne.

W rozwinięciu newsa: pełny plan meczy sparingowych Sawy Sonina przed rundą wiosenną:

Święty Mikołaj odwiedził Szkółkę Piłkarską "Sawa" Sonina

• autor: Adm, 2017-12-12 19:23

Ten wyjątkowy gość z powodu dużego natłoku obowiązków odwiedził naszych młodych zawodników dopiero dzisiaj, ale nie zawiódł.

Młodzi piłkarze z grup Żaków i Orlików byli grzeczni i dzisiaj z osobistą wizytą na treningu odwiedził ich Święty Mikołaj.

Mikołaj ze wszystkimi dzieciakami zamienił kilka słów i co najważniejsze wręczył każdemu dziecku mikołajkowy prezent. Po rozdaniu mikołajkowych prezentów każdy z podopiecznych szkółki miał okazję sprawdzić Św. Mikołaja na bramce wykonując piłkarską 11-stkę. Było dużo radości, ciekawych pytań do naszego gościa i oczywiście wspólne zdjęcia.

Ciekawe czy najmłodsza grupa Skrzatów była również grzeczna i zasłużyła na prezenty od Świętego Mikołaja??

Bądźcie czujni, bo Święty Mikołaj obiecał, że jeszcze w tym tygodniu odwiedzi Szkółkę Sawy Sonina.

Więcej zdjęć można znaleźć na Facebooku Sawy Sonina pod adresem:

Kończymy nieudaną rundę jesienną przegraną.

• autor: Adm, 2017-11-22 11:05

Strumyk Malawa - Sawa Sonina 5:1 (0:3)

Bramki:  1:0 Hubert Put (9'), 2:0 Tomasz Lech (24'), 3:0 Hubert Put (28'), 4:0 Hubert Put (50), 5:0 Hubert Put (59'), 5:1 Grzegorz Słonina (70')

Sawa: Cisek - Kruk, Paczocha, Cwynar, Gunia (79' N. Paczocha) - J. Baran, Śledź, Nycz, Baran - Sobek, Słonina