Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Ładowanie...

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Zapraszamy do polubienia fanpage Szkółki Piłkarskiej "Sawa" Sonina

Włókniarz odprawiony z kwitkiem, trzecia wygrana z rzędu!

• autor: Adm, 2018-09-24 18:43

Zespół Sawy Sonina kontynuuje zwycięską serię w rundzie jesiennej. W meczu 8. kolejki rzeszowskiej klasy okręgowej pokonał na własnym boisku 4:2 Włókniarza Rakszawa. Była to trzecia wygrana z rzędu Soninian w rundzie jesiennej.

Sam mecz nie należał do łatwych, zawodnicy Włókniarza wysoko zawiesili poprzeczkę naszym zawodnikom. W pierwszej połowie Włókniarz miał swoje sytuacje do objecie prowadzenia. Wykorzystał jedną z nich w 39 minucie spotkania, kiedy to z 16 metrów na strzał zdecydował się Sebastian Motyl po którego strzale piłka znalazła drogę do bramki. Sawa doprowadziła do wyrównania w 42 minucie po strzale głową Jakuba Kruka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W drugiej części meczu stroną przeważającą była już nasza drużyna. Tą przewagę udokumentowała trzema zdobytymi bramki. Najpierw w 60 minucie skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się nasz trener Bartosz Madeja. Za niespełna dziewięć minut po podaniu Grzegorza Słoniny w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem znalazł się Jakub Baran, który pewny strzałem podwyższył prowadzenie Sawy na 3:1. Kolejny cios Sawa zadała za sprawą Damiana Wiącka, który pewnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza gości. Włókniarz w 90 minucie spotkania zdobył drugą bramkę po ładnym strzale Andrzeja Mączki.

Dzięki korzystnym wynikom na innych boiskach, awansowaliśmy na pozycję wicelidera tabeli. BRAWO CAŁY ZESPÓŁ!!!

SAWA SONINA - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Sebastian Motyl (39'), 1:1 Jakub Kruk (42' - głową), 2:1 Bartosz Madeja (60' - wolny), 3:1 Jakub Baran (69'), 4:1 Damian Wiącek (83'), 4:2 Andrzej Mączka (90')

Sawa: Cisek  - Kruk (84' Szpunar), Paczocha, Kot, Kraska - J. Baran (78' Stalec), Madeja, Nycz, Sobek (77' Sitek) - Słonina, (77' Wiącek) D. Baran

Odpadamy z Pucharu Polski.

• autor: Adm, 2018-09-20 12:06

Na II rundzie kończymy przygodę z Okręgowy Pucharem Polski. W meczu rozegranym w środowe popołudnie na stadionie w Soninie ulegamy IV-ligowemu Izolatorowi Boguchwała 0:3. Gratulujemy rywalom i życzymy powodzenia w dalszej fazie tych rozgrywek.

SAWA SONINA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Patryk Róg (30'- karny), 0:2 Patryk Róg (54' - karny), 0:3 Mateusz Filip (69')

Sawa: Cisek - Kruk (73' Stalec), Paczocha, Kot, Kraska (60' Sitek) - J. Baran2?,cz, Madeja, Grad, Sobek - Słonina, D. Baran (46' Wiącek)

Pucharowa środa z Izolacją!!!

• autor: Adm, 2018-09-17 23:35

W środę 19 września o godz. 16:30 na stadionie w Soninie odbędzie się mecz w ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski na szczeblu OZPN Rzeszów-Dębica w którym Sawa Sonina zmierzy się z IV-ligowym Izolatorem Boguchwała.

Drużyna Izolatora Boguchwała w bieżących rozgrywkach ligowych zajmuje obecnie piąte miejsce w IV-ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów. Na ten dorobek punktowy składa się pięć meczy wygranych, jeden mecz zremisowany oraz dwie porażki. Bilans bramkowy Izolacji w lidze to 14 bramek strzelonych oraz 7 bramek straconych.

Ciekawostką środowego pojedynku Sawy z Izolatorem będzie zapewne boiskowy pojedynek braci. W Izolatorze występuje Patryk Wiącek brat Damiana oraz Adrian Sitek brat Sebastiana. Oj Będzie się działo :)

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków Sawy w dniu 19 września (środa) o godzinie 16:30 na stadion do Soniny.

Mecz 2018-09-23, 16:00

herb Sawa Sonina 4:2 herb Włókniarz Rakszawa