Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sawa na Facebooku

Statystyki drużyny

TRENINGI

                                                        

Seniorzy:

20.09 (wtorek) - Stadion godz. 18:30

22.09 (piątek) - Stadion godz. 18:30

Juniorzy Starsi:

(trener Szymon Paczocha)

(środa) - Stadion godz. 18:30

(czwartek) - Stadion godz. 18:30

Trampkarz Młodszy:

Najnowsza galeria

Renowacja głównej płyty boiska Sawy Sonina
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 Strug Tyczyn 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 Błażowianka Błażowa 3:2 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-15 Crasnovia Krasne 2:3 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-15 Jedność Niechobrz 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 KS Stobierna 5:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-15 Sawa Sonina 2:1 Resovia II Rzeszów relacja ›
2017-08-15 Korona Rzeszów 2:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 Bratek Bratkowice 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-19 Błękit Żołynia 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-19 Strumyk Malawa 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-08-20 Dynovia Dynów 5:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-20 GKS Niebylec 2:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-20 Korona Rzeszów 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-20 Iskra Jawornik Polski 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-25 Crasnovia Krasne 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-08-26 Strug Tyczyn 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Jedność Niechobrz 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-26 Sawa Sonina 1:2 Sokół Sokołów Małopolski relacja ›
2017-08-27 Błażowianka Błażowa 2:4 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-27 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-27 Resovia II Rzeszów 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 GKS Niebylec 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-30 Bratek Bratkowice 3:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Strumyk Malawa 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-30 Błękit Żołynia 0:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-30 Korona Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 Strug Tyczyn 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-02 KS Stobierna 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-02 Sawa Sonina 1:1 GKS Niebylec relacja ›
2017-09-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-03 Błażowianka Błażowa 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-03 Crasnovia Krasne 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-03 Jedność Niechobrz 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-03 Resovia II Rzeszów 0:4 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-03 Dynovia Dynów 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-09 Błękit Żołynia 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-09 Korona Rzeszów 1:0 Sawa Sonina relacja ›
2017-09-09 Strumyk Malawa 4:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-09 Strug Tyczyn 4:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-10 Bratek Bratkowice 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-10 GKS Niebylec 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-10 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski relacja ›
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-17 KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-17 Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-17 Dynovia Dynów 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
2017-09-23 Strumyk Malawa Sawa Sonina 15:00
2017-09-23 GKS Niebylec Sokół Sokołów Małopolski 17:00
2017-09-23 Iskra Jawornik Polski Resovia II Rzeszów 17:00
2017-09-23 Strug Tyczyn KS Stobierna 17:00
2017-09-23 Korona Rzeszów Dynovia Dynów 17:00
2017-09-24 Błażowianka Błażowa Crasnovia Krasne 17:00
2017-09-24 Błękit Żołynia Bratek Bratkowice 17:00
2017-09-24 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Jedność Niechobrz 17:00
2017-09-30 KS Stobierna Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
2017-09-30 Jedność Niechobrz Błażowianka Błażowa 17:00
2017-09-30 Sawa Sonina Strug Tyczyn 16:00
2017-09-30 Błękit Żołynia GKS Niebylec 17:00
2017-10-01 Sokół Sokołów Małopolski Korona Rzeszów 17:00
2017-10-01 Crasnovia Krasne Bratek Bratkowice 17:00
2017-10-01 Dynovia Dynów Iskra Jawornik Polski 17:00
2017-10-01 Resovia II Rzeszów Strumyk Malawa 17:00
10  2017-10-07 Błażowianka Błażowa KS Stobierna 11:00
10  2017-10-07 Korona Rzeszów Błękit Żołynia 11:00
10  2017-10-07 Crasnovia Krasne Jedność Niechobrz 15:00
10  2017-10-07 Strug Tyczyn Resovia II Rzeszów 16:00
10  2017-10-08 Strumyk Malawa Dynovia Dynów 12:00
10  2017-10-08 Bratek Bratkowice GKS Niebylec 14:00
10  2017-10-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Sawa Sonina 15:00
10  2017-10-08 Iskra Jawornik Polski Sokół Sokołów Małopolski 15:00
11  2017-10-14 Jedność Niechobrz Bratek Bratkowice 11:00
11  2017-10-14 Sawa Sonina Błażowianka Błażowa 15:00
11  2017-10-15 GKS Niebylec Korona Rzeszów 14:00
11  2017-10-15 KS Stobierna Crasnovia Krasne 14:00
11  2017-10-15 Błękit Żołynia Iskra Jawornik Polski 14:00
11  2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski Strumyk Malawa 15:00
11  2017-10-15 Dynovia Dynów Strug Tyczyn 16:00
11  2017-10-15 Resovia II Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
12  2017-10-21 Błażowianka Błażowa Resovia II Rzeszów 15:00
12  2017-10-21 Crasnovia Krasne Sawa Sonina 15:00
12  2017-10-21 Jedność Niechobrz KS Stobierna 15:00
12  2017-10-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Dynovia Dynów 15:30
12  2017-10-21 Strug Tyczyn Sokół Sokołów Małopolski 16:00
12  2017-10-22 Strumyk Malawa Błękit Żołynia 12:00
12  2017-10-22 Iskra Jawornik Polski GKS Niebylec 14:00
12  2017-10-22 Bratek Bratkowice Korona Rzeszów 15:00
13  2017-10-28 Sawa Sonina Jedność Niechobrz 14:00
13  2017-10-28 Korona Rzeszów Iskra Jawornik Polski 14:30
13  2017-10-29 Błękit Żołynia Strug Tyczyn 14:00
13  2017-10-29 KS Stobierna Bratek Bratkowice 14:00
13  2017-10-29 GKS Niebylec Strumyk Malawa 14:00
13  2017-10-29 Dynovia Dynów Błażowianka Błażowa 15:00
13  2017-10-29 Sokół Sokołów Małopolski Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15:00
13  2017-10-29 Resovia II Rzeszów Crasnovia Krasne 17:00
14  2017-11-04 Jedność Niechobrz Resovia II Rzeszów 14:00
14  2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Błękit Żołynia 14:00
14  2017-11-04 Crasnovia Krasne Dynovia Dynów 15:00
14  2017-11-05 Strumyk Malawa Korona Rzeszów 12:00
14  2017-11-05 Błażowianka Błażowa Sokół Sokołów Małopolski 13:00
14  2017-11-05 Strug Tyczyn GKS Niebylec 13:00
14  2017-11-05 KS Stobierna Sawa Sonina 14:00
14  2017-11-05 Bratek Bratkowice Iskra Jawornik Polski 14:00
15  2017-11-11 Korona Rzeszów Strug Tyczyn 11:00
15  2017-11-11 Sawa Sonina Bratek Bratkowice 13:00
15  2017-11-11 Dynovia Dynów Jedność Niechobrz 14:00
15  2017-11-12 Sokół Sokołów Małopolski Crasnovia Krasne 14:00
15  2017-11-12 GKS Niebylec Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14:00
15  2017-11-12 Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa 14:00
15  2017-11-12 Iskra Jawornik Polski Strumyk Malawa 14:00
15  2017-11-12 Resovia II Rzeszów KS Stobierna 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-06 KS Dąbrówki 1:1 Sawa Sonina zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-17 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:5 Sawa Sonina zobacz ›
2017-07-24 Sawa Sonina 1:6 KS Stobierna zobacz ›
2017-07-26 Sawa Sonina 3:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-08-01 Sawa Sonina 1:0 KP Zabajka zobacz ›
2017-08-11 Sawa Sonina 5:0 KS Dąbrówki zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Strumyk MalawaSawa Sonina
Strumyk Malawa   Sawa Sonina
2017-09-23, 15:00:00

Przełożony na 18 listopada

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sawa SoninaIskra Jawornik Polski
Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
GKS Niebylec - Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Jawornik Polski - Resovia II Rzeszów
Strug Tyczyn - KS Stobierna
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jedność Niechobrz

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa
Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów
Dynovia Dynów 1:0 GKS Niebylec

Sponsorzy Sawy Sonina

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 336, wczoraj: 245
ogółem: 1 879 378

statystyki szczegółowe