Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sawa na Facebooku

Statystyki drużyny

TRENINGI

                                                        

SENIORZY:

Wtorek - 18:15 - Stadion

Środa - 18:15 - Stadion

Piątek 18:15 - Stadion

JUNIOR MŁODSZY:

Poniedziałek - 16.00 - Stadion

Środa - 16.00 - Stadion

Piątek - 16.00 - Stadion

Najnowsza galeria

Renowacja głównej płyty boiska Sawy Sonina
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-10 Sawa Sonina 1:1 Jedność Niechobrz relacja ›
2018-08-11 Strumyk Malawa 1:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-08-11 KS Stobierna 2:3 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-11 Błękit Żołynia 1:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-08-11 Włókniarz Rakszawa 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-08-11 Bratek Bratkowice 4:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-08-11 KS Zaczernie 1:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-11 LKS Trzebownisko 5:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Wisłok Strzyżów 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Resovia II Rzeszów 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:2 KS Zaczernie zobacz ›
2018-08-15 Błażowianka Błażowa 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-08-15 Jedność Niechobrz 1:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-08-15 Głogovia Głogów Małopolski 2:1 Sawa Sonina relacja ›
2018-08-15 Strumyk Malawa 6:0 KS Stobierna zobacz ›
2018-08-15 Błękit Żołynia 0:3 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-18 KS Stobierna 1:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-08-18 Błękit Żołynia 0:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-08-18 LKS Trzebownisko 4:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-08-18 Sokół Sokołów Małopolski 5:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-19 Sawa Sonina 4:1 Strug Tyczyn relacja ›
2018-08-19 Włókniarz Rakszawa 1:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-08-19 Bratek Bratkowice 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-08-19 KS Zaczernie 1:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-08-25 Wisłok Strzyżów 1:4 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-25 Włókniarz Rakszawa 1:4 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-25 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-26 Błażowianka Błażowa 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-08-26 Jedność Niechobrz 1:1 KS Zaczernie zobacz ›
2018-08-26 Głogovia Głogów Małopolski 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-08-26 Strumyk Malawa 1:2 Sawa Sonina relacja ›
2018-09-01 Błękit Żołynia 5:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-09-02 Sawa Sonina 1:1 KS Stobierna relacja ›
2018-09-02 Włókniarz Rakszawa 3:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-09-02 Bratek Bratkowice 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-09-02 KS Zaczernie 1:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-09-02 LKS Trzebownisko 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-09-02 Sokół Sokołów Małopolski 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-02 Resovia II Rzeszów 5:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-08 Jedność Niechobrz 0:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-09 Wisłok Strzyżów 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-09 Błażowianka Błażowa 2:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-09-09 Głogovia Głogów Małopolski 1:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-09-09 Strug Tyczyn 2:2 KS Zaczernie zobacz ›
2018-09-09 Strumyk Malawa 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-09-09 KS Stobierna 3:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-09-09 Błękit Żołynia 1:2 Sawa Sonina relacja ›
2018-09-15 KS Zaczernie 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-09-16 Bratek Bratkowice 1:0 KS Stobierna zobacz ›
2018-09-16 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-16 Włókniarz Rakszawa 0:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-09-16 Sawa Sonina 6:0 Wisłok Strzyżów relacja ›
2018-09-16 Resovia II Rzeszów 2:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-09-16 LKS Trzebownisko 2:4 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-09-22 Jedność Niechobrz 0:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-22 Głogovia Głogów Małopolski 4:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-09-22 KS Stobierna 5:0 KS Zaczernie zobacz ›
2018-09-23 Wisłok Strzyżów 2:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-23 Strug Tyczyn 1:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-23 Strumyk Malawa 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-09-23 Błękit Żołynia 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-09-23 Sawa Sonina 4:2 Włókniarz Rakszawa relacja ›
2018-09-29 KS Zaczernie Błękit Żołynia 17:00
2018-09-29 LKS Trzebownisko KS Stobierna 17:00
2018-09-29 Resovia II Rzeszów Strug Tyczyn 17:00
2018-09-30 Włókniarz Rakszawa Wisłok Strzyżów 17:00
2018-09-30 Bratek Bratkowice Sawa Sonina 14:00
2018-09-30 Sokół Sokołów Małopolski Strumyk Malawa 17:00
2018-09-30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2018-09-30 Błażowianka Błażowa Jedność Niechobrz 17:00
10  2018-10-06 KS Stobierna Sokół Sokołów Małopolski 14:00
10  2018-10-06 Głogovia Głogów Małopolski Błażowianka Błażowa 16:00
10  2018-10-06 Włókniarz Rakszawa Bratek Bratkowice 16:00
10  2018-10-07 Strug Tyczyn Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
10  2018-10-07 Strumyk Malawa Resovia II Rzeszów 12:00
10  2018-10-07 Błękit Żołynia LKS Trzebownisko 14:00
10  2018-10-07 Sawa Sonina KS Zaczernie 15:00
10  2018-10-07 Wisłok Strzyżów Jedność Niechobrz 15:30
11  2018-10-13 Jedność Niechobrz Głogovia Głogów Małopolski 10:00
11  2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski Błękit Żołynia 15:00
11  2018-10-13 LKS Trzebownisko Sawa Sonina 16:00
11  2018-10-14 KS Zaczernie Włókniarz Rakszawa 17:00
11  2018-10-14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Strumyk Malawa 14:00
11  2018-10-14 Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów 14:00
11  2018-10-14 Błażowianka Błażowa Strug Tyczyn 15:00
11  2018-10-14 Resovia II Rzeszów KS Stobierna 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-05 Orzeł Wysoka 1:4 Sawa Sonina zobacz ›
---  2018-09-19 Sawa Sonina 0:3 Izolator Boguchwała zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-18 Sawa Sonina 4:1 Grom Handzlówka zobacz ›
2018-07-20 Sawa Sonina 2:3 Sokół Kamień zobacz ›
2018-07-25 Sawa Sonina 5:0 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-07-29 Sawa Sonina 7:3 Dąb Kosina zobacz ›
2018-08-03 Orzeł Wysoka 2:10 Sawa Sonina zobacz ›
2018-08-06 Sawa Sonina 3:3 Crasnovia Krasne zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Bratek BratkowiceSawa Sonina
Bratek Bratkowice   Sawa Sonina
2018-09-30, 14:00:00

NIEDZIELA

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sawa SoninaWłókniarz Rakszawa
Sawa Sonina 4:2 Włókniarz Rakszawa
2018-09-23, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
KS Zaczernie - Błękit Żołynia
LKS Trzebownisko - KS Stobierna
Resovia II Rzeszów - Strug Tyczyn
Włókniarz Rakszawa - Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice - Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski - Strumyk Malawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Głogovia Głogów Małopolski
Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Jedność Niechobrz 0:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Małopolski 4:0 Resovia II Rzeszów
KS Stobierna 5:0 KS Zaczernie
Wisłok Strzyżów 2:0 Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn 1:3 Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa 1:1 LKS Trzebownisko
Błękit Żołynia 3:1 Bratek Bratkowice
Sawa Sonina 4:2 Włókniarz Rakszawa

Sponsorzy Sawy Sonina

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 407
ogółem: 2 012 999

statystyki szczegółowe