Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sawa na Facebooku

Statystyki drużyny

TRENINGI

                                                        

Seniorzy:

13.06 (środa) -  18:30 - Stadion 

15.06 (piątek) - 18:30 - Stadion 

Trampkarz Młodszy:

Poniedziałek - 16.00 - Stadion

Środa - 16.00 - Stadion

Piątek - 16.00 - Stadion

Najnowsza galeria

Renowacja głównej płyty boiska Sawy Sonina
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 Strug Tyczyn 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 Błażowianka Błażowa 3:2 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-15 Crasnovia Krasne 2:3 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-15 Jedność Niechobrz 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 KS Stobierna 5:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-15 Sawa Sonina 2:1 Resovia II Rzeszów relacja ›
2017-08-15 Korona Rzeszów 2:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 Bratek Bratkowice 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-19 Błękit Żołynia 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-19 Strumyk Malawa 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-08-20 Dynovia Dynów 5:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-20 GKS Niebylec 2:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-20 Korona Rzeszów 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-20 Iskra Jawornik Polski 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-25 Crasnovia Krasne 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-08-26 Strug Tyczyn 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Jedność Niechobrz 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-26 Sawa Sonina 1:2 Sokół Sokołów Małopolski relacja ›
2017-08-27 Błażowianka Błażowa 2:4 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-27 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-27 Resovia II Rzeszów 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 GKS Niebylec 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-30 Bratek Bratkowice 3:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Strumyk Malawa 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-30 Błękit Żołynia 0:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-30 Korona Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 Strug Tyczyn 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-02 KS Stobierna 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-02 Sawa Sonina 1:1 GKS Niebylec relacja ›
2017-09-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-03 Błażowianka Błażowa 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-03 Crasnovia Krasne 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-03 Jedność Niechobrz 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-03 Resovia II Rzeszów 0:4 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-03 Dynovia Dynów 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-09 Błękit Żołynia 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-09 Korona Rzeszów 1:0 Sawa Sonina relacja ›
2017-09-09 Strumyk Malawa 4:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-09 Strug Tyczyn 4:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-10 Bratek Bratkowice 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-10 GKS Niebylec 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-10 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski relacja ›
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-17 KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-17 Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-17 Dynovia Dynów 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
2017-09-23 GKS Niebylec 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-23 Iskra Jawornik Polski 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-23 Strug Tyczyn 1:3 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-23 Korona Rzeszów 3:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-24 Błażowianka Błażowa 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-24 Błękit Żołynia 6:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-24 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-11-18 Strumyk Malawa 5:1 Sawa Sonina relacja ›
2017-09-30 KS Stobierna 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-30 Jedność Niechobrz 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-30 Sawa Sonina 0:6 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-30 Błękit Żołynia 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-10-01 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-10-01 Crasnovia Krasne 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-10-01 Dynovia Dynów 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-10-01 Resovia II Rzeszów 1:0 Strumyk Malawa zobacz ›
10  2017-10-07 Błażowianka Błażowa 1:3 KS Stobierna zobacz ›
10  2017-10-07 Korona Rzeszów 6:1 Błękit Żołynia zobacz ›
10  2017-10-07 Crasnovia Krasne 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2017-10-07 Strug Tyczyn 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
10  2017-10-08 Strumyk Malawa 4:0 Dynovia Dynów zobacz ›
10  2017-10-08 Bratek Bratkowice 4:3 GKS Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 Sawa Sonina relacja ›
10  2017-10-08 Iskra Jawornik Polski 0:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
11  2017-10-14 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2017-10-14 Sawa Sonina 0:3 Błażowianka Błażowa relacja ›
11  2017-10-15 GKS Niebylec 0:2 Korona Rzeszów zobacz ›
11  2017-10-15 KS Stobierna 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
11  2017-10-15 Błękit Żołynia 1:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
11  2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Strumyk Malawa zobacz ›
11  2017-10-15 Dynovia Dynów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2017-10-15 Resovia II Rzeszów 0:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
12  2017-10-21 Błażowianka Błażowa 5:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
12  2017-10-21 Crasnovia Krasne 2:0 Sawa Sonina relacja ›
12  2017-10-21 Jedność Niechobrz 0:1 KS Stobierna zobacz ›
12  2017-10-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
12  2017-10-21 Strug Tyczyn 2:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-22 Strumyk Malawa 3:0 Błękit Żołynia zobacz ›
12  2017-10-22 Iskra Jawornik Polski 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
12  2017-10-22 Bratek Bratkowice 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
13  2017-10-28 Sawa Sonina 1:3 Jedność Niechobrz relacja ›
13  2017-10-28 Korona Rzeszów 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
13  2017-10-29 Błękit Żołynia 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
13  2017-10-29 KS Stobierna 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
13  2017-10-29 GKS Niebylec 0:3 Strumyk Malawa zobacz ›
13  2017-10-29 Dynovia Dynów 2:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
13  2017-10-29 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
13  2017-10-29 Resovia II Rzeszów 3:3 Crasnovia Krasne zobacz ›
14  2017-11-04 Jedność Niechobrz 6:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błękit Żołynia zobacz ›
14  2017-11-04 Crasnovia Krasne 4:1 Dynovia Dynów zobacz ›
14  2017-11-05 Strumyk Malawa 2:3 Korona Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-05 Błażowianka Błażowa 3:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2017-11-05 Strug Tyczyn 0:2 GKS Niebylec zobacz ›
14  2017-11-05 KS Stobierna 0:2 Sawa Sonina relacja ›
14  2017-11-05 Bratek Bratkowice 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
15  2017-11-11 Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
15  2017-11-11 Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice relacja ›
15  2017-11-11 Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
15  2017-11-12 GKS Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
15  2017-11-12 Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
15  2017-11-12 Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa zobacz ›
15  2017-11-12 Resovia II Rzeszów 2:2 KS Stobierna zobacz ›
16  2018-04-18 Bratek Bratkowice 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
16  2018-04-18 Iskra Jawornik Polski 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
16  2018-04-18 GKS Niebylec 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
16  2018-04-18 Błękit Żołynia 0:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
16  2018-04-18 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
16  2018-04-18 Dynovia Dynów 0:0 KS Stobierna zobacz ›
16  2018-04-18 Resovia II Rzeszów 3:1 Sawa Sonina relacja ›
16  2018-04-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Korona Rzeszów zobacz ›
17  2018-03-24 Resovia II Rzeszów 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17  2018-03-24 KS Stobierna 1:6 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
17  2018-03-24 Jedność Niechobrz 3:0 Błękit Żołynia zobacz ›
17  2018-03-24 Crasnovia Krasne 3:2 GKS Niebylec zobacz ›
17  2018-03-24 Błażowianka Błażowa 4:1 Korona Rzeszów zobacz ›
17  2018-03-24 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
17  2018-03-24 Strug Tyczyn 3:1 Strumyk Malawa zobacz ›
17  2018-05-30 Sawa Sonina 3:2 Dynovia Dynów relacja ›
18  2018-03-31 Bratek Bratkowice 3:1 Strug Tyczyn zobacz ›
18  2018-03-31 Strumyk Malawa 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
18  2018-03-31 Iskra Jawornik Polski 1:4 Błażowianka Błażowa zobacz ›
18  2018-03-31 Korona Rzeszów 4:2 Crasnovia Krasne zobacz ›
18  2018-03-31 GKS Niebylec 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
18  2018-03-31 Błękit Żołynia 3:0 KS Stobierna zobacz ›
18  2018-03-31 Sokół Sokołów Małopolski 0:2 Sawa Sonina relacja ›
18  2018-03-31 Dynovia Dynów 0:2 Resovia II Rzeszów zobacz ›
19  2018-04-07 KS Stobierna 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
19  2018-04-07 Resovia II Rzeszów 4:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
19  2018-04-07 Dynovia Dynów 2:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
19  2018-04-07 Błażowianka Błażowa 0:1 Strumyk Malawa zobacz ›
19  2018-04-07 Sawa Sonina 0:2 Błękit Żołynia relacja ›
19  2018-04-07 Crasnovia Krasne 3:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
19  2018-04-07 Jedność Niechobrz 0:0 Korona Rzeszów zobacz ›
19  2018-04-07 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:3 Strug Tyczyn zobacz ›
20  2018-04-15 Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
20  2018-04-15 Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
20  2018-04-15 Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
20  2018-04-15 Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
20  2018-04-15 Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna zobacz ›
20  2018-04-15 GKS Niebylec 1:3 Sawa Sonina relacja ›
20  2018-04-15 Błękit Żołynia 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
20  2018-04-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów zobacz ›
21  2018-04-21 Sokół Sokołów Małopolski 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
21  2018-04-21 Dynovia Dynów 2:2 Błękit Żołynia zobacz ›
21  2018-04-21 Resovia II Rzeszów 5:1 GKS Niebylec zobacz ›
21  2018-04-21 Sawa Sonina 2:2 Korona Rzeszów relacja ›
21  2018-04-21 KS Stobierna 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
21  2018-04-21 Jedność Niechobrz 0:0 Strumyk Malawa zobacz ›
21  2018-04-21 Crasnovia Krasne 1:1 Strug Tyczyn zobacz ›
21  2018-04-21 Błażowianka Błażowa 1:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
22  2018-04-29 Bratek Bratkowice 0:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
22  2018-04-29 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
22  2018-04-29 Strug Tyczyn 2:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
22  2018-04-29 Strumyk Malawa 5:1 KS Stobierna zobacz ›
22  2018-04-29 Iskra Jawornik Polski 2:2 Sawa Sonina relacja ›
22  2018-04-29 Korona Rzeszów 6:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
22  2018-04-29 GKS Niebylec 1:0 Dynovia Dynów zobacz ›
22  2018-04-29 Błękit Żołynia 0:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
23  2018-05-01 Sawa Sonina 1:2 Strumyk Malawa relacja ›
23  2018-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 4:1 GKS Niebylec zobacz ›
23  2018-05-01 Resovia II Rzeszów 1:3 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
23  2018-05-01 KS Stobierna 2:1 Strug Tyczyn zobacz ›
23  2018-05-01 Dynovia Dynów 1:6 Korona Rzeszów zobacz ›
23  2018-05-01 Crasnovia Krasne 5:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
23  2018-05-01 Bratek Bratkowice 4:0 Błękit Żołynia zobacz ›
23  2018-05-01 Jedność Niechobrz 2:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
24  2018-05-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:2 KS Stobierna zobacz ›
24  2018-05-05 Błażowianka Błażowa 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
24  2018-05-05 Strug Tyczyn 2:3 Sawa Sonina relacja ›
24  2018-05-05 GKS Niebylec 5:0 Błękit Żołynia zobacz ›
24  2018-05-05 Korona Rzeszów 0:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
24  2018-05-05 Bratek Bratkowice 1:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
24  2018-05-05 Iskra Jawornik Polski 2:3 Dynovia Dynów zobacz ›
24  2018-05-05 Strumyk Malawa 5:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
25  2018-05-12 KS Stobierna 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
25  2018-05-12 Błękit Żołynia 1:0 Korona Rzeszów zobacz ›
25  2018-05-12 Jedność Niechobrz 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
25  2018-05-12 Resovia II Rzeszów 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
25  2018-05-12 Dynovia Dynów 1:3 Strumyk Malawa zobacz ›
25  2018-05-12 GKS Niebylec 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
25  2018-05-12 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
25  2018-05-13 Sawa Sonina 3:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne relacja ›
26  2018-05-17 Błażowianka Błażowa 1:0 Sawa Sonina relacja ›
26  2018-05-20 Bratek Bratkowice 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
26  2018-05-20 Korona Rzeszów 0:1 GKS Niebylec zobacz ›
26  2018-05-20 Crasnovia Krasne 5:1 KS Stobierna zobacz ›
26  2018-05-20 Iskra Jawornik Polski 0:3 Błękit Żołynia zobacz ›
26  2018-05-20 Strumyk Malawa 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
26  2018-05-20 Strug Tyczyn 2:3 Dynovia Dynów zobacz ›
26  2018-05-20 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:8 Resovia II Rzeszów zobacz ›
27  2018-05-26 Resovia II Rzeszów 5:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
27  2018-05-26 Sawa Sonina 1:0 Crasnovia Krasne relacja ›
27  2018-05-26 KS Stobierna 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
27  2018-05-26 Dynovia Dynów 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
27  2018-05-26 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Strug Tyczyn zobacz ›
27  2018-05-26 Błękit Żołynia 0:0 Strumyk Malawa zobacz ›
27  2018-05-26 GKS Niebylec 0:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
27  2018-05-26 Korona Rzeszów 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
28  2018-06-02 Iskra Jawornik Polski 0:3 Korona Rzeszów zobacz ›
28  2018-06-02 Strug Tyczyn 3:3 Błękit Żołynia zobacz ›
28  2018-06-02 Bratek Bratkowice 0:3 KS Stobierna zobacz ›
28  2018-06-02 Strumyk Malawa 4:0 GKS Niebylec zobacz ›
28  2018-06-02 Błażowianka Błażowa 2:3 Dynovia Dynów zobacz ›
28  2018-06-02 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:6 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
28  2018-06-02 Crasnovia Krasne 3:4 Resovia II Rzeszów zobacz ›
28  2018-06-04 Jedność Niechobrz 2:2 Sawa Sonina relacja ›
29  2018-06-09 Resovia II Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
29  2018-06-09 Błękit Żołynia 0:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
29  2018-06-09 Dynovia Dynów 4:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
29  2018-06-09 Korona Rzeszów 2:0 Strumyk Malawa zobacz ›
29  2018-06-09 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
29  2018-06-09 GKS Niebylec 1:1 Strug Tyczyn zobacz ›
29  2018-06-09 Sawa Sonina 3:1 KS Stobierna relacja ›
29  2018-06-09 Iskra Jawornik Polski 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
30  2018-06-16 Strug Tyczyn 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
30  2018-06-16 Bratek Bratkowice 0:2 Sawa Sonina relacja ›
30  2018-06-16 Jedność Niechobrz 4:2 Dynovia Dynów zobacz ›
30  2018-06-16 Crasnovia Krasne 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
30  2018-06-16 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 GKS Niebylec zobacz ›
30  2018-06-16 Błażowianka Błażowa 2:1 Błękit Żołynia zobacz ›
30  2018-06-16 Strumyk Malawa 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
30  2018-06-16 KS Stobierna 3:4 Resovia II Rzeszów zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-06 KS Dąbrówki 1:1 Sawa Sonina zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-17 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:5 Sawa Sonina zobacz ›
2017-07-24 Sawa Sonina 1:6 KS Stobierna zobacz ›
2017-07-26 Sawa Sonina 3:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-08-01 Sawa Sonina 1:0 KP Zabajka zobacz ›
2017-08-11 Sawa Sonina 5:0 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-02-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:2 Sawa Sonina zobacz ›
2018-02-10 Arka Albigowa 0:1 Sawa Sonina zobacz ›
2018-02-20 KS Dąbrówki 0:7 Sawa Sonina zobacz ›
2018-02-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:2 Sawa Sonina zobacz ›
2018-03-03 Brzeg Białobrzegi 2:3 Sawa Sonina zobacz ›
2018-03-11 KP Zabajka 0:0 Sawa Sonina zobacz ›
2018-03-17 Bratek Bratkowice 1:4 Sawa Sonina zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Bratek BratkowiceSawa Sonina
Bratek Bratkowice 0:2 Sawa Sonina
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Strug Tyczyn 0:4 Korona Rzeszów
Bratek Bratkowice 0:2 Sawa Sonina
Jedność Niechobrz 4:2 Dynovia Dynów
Crasnovia Krasne 2:3 Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 GKS Niebylec
Błażowianka Błażowa 2:1 Błękit Żołynia
Strumyk Malawa 3:0 Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna 3:4 Resovia II Rzeszów

Sponsorzy Sawy Sonina

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 124, wczoraj: 704
ogółem: 1 982 699

statystyki szczegółowe