Sawa Sonina - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sawa na Facebooku

Statystyki drużyny

TRENINGI

                                                        

Seniorzy:

17.04 (wtorek) - 18.30 - Stadion

18.04 (środa) -  Mecz

19.04 (piątek) - 18:30 - Stadion 

Trampkarz Młodszy:

Poniedziałek - 16.00 - Stadion

Środa - 16.00 - Stadion

Piątek - 16.00 - Stadion

Najnowsza galeria

Renowacja głównej płyty boiska Sawy Sonina
Ładowanie...

Logowanie

Tabela V Ligi

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 19 44 14 2 3 40 - 16 +24
2.
herb
bz 19 39 12 3 4 45 - 16 +29
3.
herb
bz 19 36 11 3 5 32 - 17 +15
4.
herb
plus 19 34 10 4 5 30 - 27 +3
5.
herb
minus 19 32 10 2 7 40 - 28 +12
6.
herb
bz 20 31 9 4 7 41 - 42 -1
7.
herb
bz 19 30 9 3 7 26 - 26 0
8.
herb
bz 19 29 8 5 6 31 - 21 +10
9.
herb
bz 20 24 7 3 10 30 - 42 -12
10.
herb
bz 18 22 5 7 6 39 - 37 +2
11.
herb
bz 19 22 5 7 7 37 - 39 -2
12.
herb
plus 19 22 6 4 9 26 - 40 -14
13.
herb
minus 19 22 7 1 11 37 - 52 -15
14.
herb
bz 19 19 6 1 12 26 - 44 -18
15.
herb
bz 19 12 3 3 13 28 - 36 -8
16.
herb
bz 18 12 4 0 14 20 - 45 -25

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 22 7 1 2 21 - 8 +13
2.
herb
11 21 6 3 2 17 - 10 +7
3.
herb
10 20 6 2 2 23 - 8 +15
4.
herb
9 19 6 1 2 22 - 16 +6
5.
herb
9 18 6 0 3 23 - 14 +9
6.
herb
9 16 5 1 3 17 - 12 +5
7.
herb
9 15 5 0 4 23 - 20 +3
8.
herb
9 14 4 2 3 15 - 8 +7
9.
herb
10 14 4 2 4 16 - 16 0
10.
herb
10 14 4 2 4 17 - 20 -3
11.
herb
9 12 4 0 5 12 - 15 -3
12.
herb
10 11 2 5 3 25 - 19 +6
13.
herb
9 10 2 4 3 14 - 13 +1
14.
herb
9 9 3 0 6 12 - 21 -9
15.
herb
9 7 2 1 6 11 - 23 -12
16.
herb
10 5 1 2 7 15 - 22 -7

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 22 7 1 1 19 - 8 +11
2.
herb
10 20 6 2 2 15 - 5 +10
3.
herb
9 19 6 1 2 22 - 8 +14
4.
herb
10 18 5 3 2 14 - 11 +3
5.
herb
10 15 4 3 3 16 - 13 +3
6.
herb
10 14 4 2 4 17 - 14 +3
7.
herb
8 13 4 1 3 13 - 17 -4
8.
herb
10 12 3 3 4 23 - 26 -3
9.
herb
10 12 4 0 6 15 - 21 -6
10.
herb
11 12 3 3 5 19 - 26 -7
11.
herb
8 11 3 2 3 14 - 18 -4
12.
herb
10 10 3 1 6 13 - 22 -9
13.
herb
9 8 2 2 5 10 - 24 -14
14.
herb
9 7 2 1 6 13 - 14 -1
15.
herb
10 7 2 1 7 14 - 32 -18
16.
herb
9 3 1 0 8 8 - 24 -16

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Korona RzeszówKorona Rzeszów 15 40 13 1 1 36 - 11 +25
2. Strumyk MalawaStrumyk Malawa 15 29 9 2 4 38 - 15 +23
3. Błażowianka BłażowaBłażowianka Błażowa 15 28 9 1 5 33 - 21 +12
4. Strug TyczynStrug Tyczyn 15 27 8 3 4 24 - 13 +11
5. Błękit ŻołyniaBłękit Żołynia 15 25 7 4 4 23 - 25 -2
6. Jedność NiechobrzJedność Niechobrz 15 23 7 2 6 25 - 18 +7
7. KS StobiernaKS Stobierna 15 23 7 2 6 24 - 23 +1
8. Bratek BratkowiceBratek Bratkowice 15 22 6 4 5 28 - 29 -1
9. Sokół Sokołów MałopolskiSokół Sokołów Małopolski 14 21 5 6 3 33 - 24 +9
10. Grodziszczanka Grodzisko DolneGrodziszczanka Grodzisko Dolne 15 18 4 6 5 30 - 30 0
11. Dynovia DynówDynovia Dynów 15 18 5 3 7 20 - 32 -12
12. Crasnovia KrasneCrasnovia Krasne 15 16 5 1 9 31 - 45 -14
13. Sawa SoninaSawa Sonina 15 13 4 1 10 20 - 38 -18
14. Iskra Jawornik PolskiIskra Jawornik Polski 14 12 4 0 10 17 - 34 -17
15. Resovia II RzeszówResovia II Rzeszów 15 12 3 3 9 18 - 37 -19
16. GKS NiebylecGKS Niebylec 15 10 3 1 11 25 - 30 -5

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Resovia II RzeszówResovia II Rzeszów 5 12 4 0 1 12 - 5 +7
2. Strumyk MalawaStrumyk Malawa 4 10 3 1 0 7 - 1 +6
3. Błękit ŻołyniaBłękit Żołynia 4 9 3 0 1 7 - 2 +5
4. Strug TyczynStrug Tyczyn 4 9 3 0 1 8 - 4 +4
5. Bratek BratkowiceBratek Bratkowice 5 9 3 0 2 13 - 13 0
6. KS StobiernaKS Stobierna 4 7 2 1 1 2 - 3 -1
7. Jedność NiechobrzJedność Niechobrz 4 6 1 3 0 6 - 3 +3
8. Sawa SoninaSawa Sonina 4 6 2 0 2 6 - 6 0
9. Crasnovia KrasneCrasnovia Krasne 4 6 2 0 2 6 - 7 -1
10. Błażowianka BłażowaBłażowianka Błażowa 4 4 1 1 2 7 - 7 0
11. Korona RzeszówKorona Rzeszów 4 4 1 1 2 4 - 5 -1
12. Grodziszczanka Grodzisko DolneGrodziszczanka Grodzisko Dolne 4 4 1 1 2 7 - 9 -2
13. Dynovia DynówDynovia Dynów 4 4 1 1 2 6 - 8 -2
14. GKS NiebylecGKS Niebylec 4 2 0 2 2 3 - 6 -3
15. Sokół Sokołów MałopolskiSokół Sokołów Małopolski 4 1 0 1 3 6 - 13 -7
16. Iskra Jawornik PolskiIskra Jawornik Polski 4 0 0 0 4 3 - 11 -8

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Strumyk Malawa XXX 5:14:00:0 - - - 2:01:22:3 - 1:04:11:13:0 -
2. Sawa Sonina - XXX - 0:6 - 2:11:21:40:3 - 5:1 - 1:3 - 0:21:1
3. Dynovia Dynów - 5:3 XXX 0:10:00:22:22:42:3 - 2:0 - 2:1 - - 1:0
4. Strug Tyczyn - - - XXX 1:31:32:01:13:1 - 3:14:1 - 2:0 - 0:2
5. KS Stobierna0:40:25:0 - XXX - - 0:1 - 0:4 - 3:1 - 3:20:11:0
6. Resovia II Rzeszów1:03:11:2 - 2:2 XXX 4:12:1 - 1:2 - 3:3 - 0:40:4 -
7. Sokół Sokołów Małopolski2:20:22:4 - 2:21:1 XXX - - 1:2 - 7:03:33:34:0 -
8. Bratek Bratkowice0:4 - 3:03:1 - 2:11:1 XXX - 1:23:0 - - 5:4 - 4:3
9. Błażowianka Błażowa0:1 - - 1:01:35:03:15:2 XXX - 2:43:1 - - - 3:2
10. Korona Rzeszów - 1:03:10:10:1 - - - 1:0 XXX 3:04:21:02:26:1 -
11. Iskra Jawornik Polski2:5 - - 0:12:12:1 - - 1:4 - XXX 5:10:30:2 - 0:3
12. Crasnovia Krasne2:12:04:1 - - - - 4:1 - 1:43:2 XXX 1:34:52:3 -
13. Jedność Niechobrz - - - 1:20:16:02:31:11:00:02:0 - XXX - - 2:1
14. Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:24:01:10:3 - - - 2:22:22:0 - - 0:1 XXX 2:2 -
15. Błękit Żołynia - 0:31:10:03:02:1 - 6:21:0 - 1:00:11:1 - XXX 2:1
16. GKS Niebylec0:31:3 - - 0:11:33:4 - 2:20:2 - 2:40:06:0 - XXX

Najbliższe spotkanie

Iskra Jawornik PolskiSawa Sonina
Iskra Jawornik Polski   Sawa Sonina
2018-04-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Resovia II RzeszówSawa Sonina
Resovia II Rzeszów 3:1 Sawa Sonina
2018-04-18, 17:00:00
Sztuczne boisko na stadionie Resovii
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów - Błękit Żołynia
Resovia II Rzeszów - GKS Niebylec
Sawa Sonina - Korona Rzeszów
KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne - Strug Tyczyn
Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne
Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz
Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna
GKS Niebylec 1:3 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 2:1 Resovia II Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów

Sponsorzy Sawy Sonina

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 159, wczoraj: 271
ogółem: 1 953 934

statystyki szczegółowe