Klasa Okręgowa » Rzeszów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SENIORZY:
WTOREK - 18:30 STADION
CZWARTEK - 18:30 STADION
PIĄTEK - 18:30 STADION
JUNIOR MŁODSZY:
Wtorek - 16:00
Czwartek - 16:00
Komisja Gier Podokręgu PN w Rzeszowie podaje terminarz rozgrywek
TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ
RUNDA JESIENNA SEZONU 2011/2012
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
Korona Rzeszów | - | KS Dąbrówki | |
Wisłok Strzyżów | - | Górnovia Górno | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Sawa Sonina | |
KS Stobierna | - | Stal II Rzeszów | |
Grom Handzlówka | - | Błażowianka Błażowa | |
Dynovia Dynów | - | LKS Trzebownisko | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Strug Tyczyn | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | ŁKS Łańcut |
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia |
Strug Tyczyn | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
LKS Trzebownisko | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Błażowianka Błażowa | - | Dynovia Dynów | |
Stal II Rzeszów | - | Grom Handzlówka | |
Sawa Sonina | - | KS Stobierna | |
Górnovia Górno | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Korona Rzeszów | - | Wisłok Strzyżów | |
ŁKS Łańcut | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 3 - 31 sierpnia |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Korona Rzeszów | |
KS Stobierna | - | Górnovia Górno | |
Grom Handzlówka | - | Sawa Sonina | |
Dynovia Dynów | - | Stal II Rzeszów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Błażowianka Błażowa | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | LKS Trzebownisko | |
ŁKS Łańcut | - | Strug Tyczyn | |
KS Dąbrówki | - | Wisłok Strzyżów |
Kolejka 4 - 3-4 września |
LKS Trzebownisko | - | ŁKS Łańcut | |
Błażowianka Błażowa | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Stal II Rzeszów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Sawa Sonina | - | Dynovia Dynów | |
Górnovia Górno | - | Grom Handzlówka | |
Korona Rzeszów | - | KS Stobierna | |
Wisłok Strzyżów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Strug Tyczyn | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 5 - 10-11 września |
KS Stobierna | - | Wisłok Strzyżów | |
Grom Handzlówka | - | Korona Rzeszów | |
Dynovia Dynów | - | Górnovia Górno | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Sawa Sonina | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Stal II Rzeszów | |
ŁKS Łańcut | - | Błażowianka Błażowa | |
Strug Tyczyn | - | LKS Trzebownisko | |
KS Dąbrówki | - | Głogovia Głogów Małopolski |
Kolejka 6 - 14 września |
KS Dąbrówki | - | LKS Trzebownisko | |
Błażowianka Błażowa | - | Strug Tyczyn | |
Stal II Rzeszów | - | ŁKS Łańcut | |
Sawa Sonina | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Górnovia Górno | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Korona Rzeszów | - | Dynovia Dynów | |
Wisłok Strzyżów | - | Grom Handzlówka | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | KS Stobierna |
Kolejka 7 - 17-18 września |
Grom Handzlówka | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Dynovia Dynów | - | Wisłok Strzyżów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Korona Rzeszów | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Górnovia Górno | |
ŁKS Łańcut | - | Sawa Sonina | |
Strug Tyczyn | - | Stal II Rzeszów | |
LKS Trzebownisko | - | Błażowianka Błażowa | |
KS Dąbrówki | - | KS Stobierna |
Kolejka 8 - 24-25 września |
Stal II Rzeszów | - | LKS Trzebownisko | |
Sawa Sonina | - | Strug Tyczyn | |
Górnovia Górno | - | ŁKS Łańcut | |
Korona Rzeszów | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Wisłok Strzyżów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Dynovia Dynów | |
KS Stobierna | - | Grom Handzlówka | |
Błażowianka Błażowa | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 9 - 1-2 października |
Dynovia Dynów | - | KS Stobierna | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Wisłok Strzyżów | |
ŁKS Łańcut | - | Korona Rzeszów | |
Strug Tyczyn | - | Górnovia Górno | |
LKS Trzebownisko | - | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | - | Stal II Rzeszów | |
KS Dąbrówki | - | Grom Handzlówka |
Kolejka 10 - 8-9 października |
Sawa Sonina | - | Błażowianka Błażowa | |
Górnovia Górno | - | LKS Trzebownisko | |
Korona Rzeszów | - | Strug Tyczyn | |
Wisłok Strzyżów | - | ŁKS Łańcut | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
KS Stobierna | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Grom Handzlówka | - | Dynovia Dynów | |
Stal II Rzeszów | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 11 - 15-16 października |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Grom Handzlówka | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | KS Stobierna | |
ŁKS Łańcut | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Strug Tyczyn | - | Wisłok Strzyżów | |
LKS Trzebownisko | - | Korona Rzeszów | |
Błażowianka Błażowa | - | Górnovia Górno | |
Stal II Rzeszów | - | Sawa Sonina | |
KS Dąbrówki | - | Dynovia Dynów |
Kolejka 12 - 22-23 października |
Górnovia Górno | - | Stal II Rzeszów | |
Korona Rzeszów | - | Błażowianka Błażowa | |
Wisłok Strzyżów | - | LKS Trzebownisko | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Strug Tyczyn | |
KS Stobierna | - | ŁKS Łańcut | |
Grom Handzlówka | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Dynovia Dynów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Sawa Sonina | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 13 - 29-30 października |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Dynovia Dynów | |
ŁKS Łańcut | - | Grom Handzlówka | |
Strug Tyczyn | - | KS Stobierna | |
LKS Trzebownisko | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Błażowianka Błażowa | - | Wisłok Strzyżów | |
Stal II Rzeszów | - | Korona Rzeszów | |
Sawa Sonina | - | Górnovia Górno | |
KS Dąbrówki | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
Kolejka 14 - 5-6 listopada |
KS Dąbrówki | - | Górnovia Górno | |
Korona Rzeszów | - | Sawa Sonina | |
Wisłok Strzyżów | - | Stal II Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Błażowianka Błażowa | |
KS Stobierna | - | LKS Trzebownisko | |
Grom Handzlówka | - | Strug Tyczyn | |
Dynovia Dynów | - | ŁKS Łańcut | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
Kolejka 15 - 12-13 listopada |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | KS Dąbrówki | |
ŁKS Łańcut | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Strug Tyczyn | - | Dynovia Dynów | |
LKS Trzebownisko | - | Grom Handzlówka | |
Błażowianka Błażowa | - | KS Stobierna | |
Stal II Rzeszów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sawa Sonina | - | Wisłok Strzyżów | |
Górnovia Górno | - | Korona Rzeszów |
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 290, wczoraj: 601
ogółem: 3 120 553
statystyki szczegółowe
|