Klasa Okręgowa » Rzeszów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SENIORZY:
WTOREK - 18:30 STADION
CZWARTEK - 18:30 STADION
PIĄTEK - 18:30 STADION
JUNIOR MŁODSZY:
Wtorek - 16:00
Czwartek - 16:00
Kolejka: 1 w dniach 15-08-2009/16-08-2009
1 | Błękit Żołynia | - Wola Dalsza | 2009-08-15 | 11:00 | ||
2 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - Włókniarz Rakszawa | 2009-08-15 | 11:00 | ||
3 | CCC Dąbrówki | - TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | 2009-08-15 | 11:00 | ||
4 | Głuchowianka Głuchów | - Tatyna Dylągówka | 2009-08-15 | 15:00 | ||
5 | Plantator Nienadówka | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-08-15 | 11:00 | ||
6 | Sawa Sonina | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-08-15 | 11:00 |
Kolejka: 2 w dniach 18-08-2009
1 | Start Brzóza Stadnicka | - Sawa Sonina | 2009-08-18 | 17:00 | ||
2 | Tatyna Dylągówka | - Plantator Nienadówka | 2009-08-18 | 17:00 | ||
3 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Głuchowianka Głuchów | 2009-08-18 | 17:00 | ||
4 | Włókniarz Rakszawa | - CCC Dąbrówki | 2009-08-18 | 17:00 | ||
5 | Wola Dalsza | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-08-18 | 17:00 | ||
6 | Arka Albigowa | - Błękit Żołynia | 2009-08-18 | 17:00 |
Kolejka: 3 w dniach 22-08-2009/23-08-2009
1 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - Arka Albigowa | 2009-08-22 | 11:00 | ||
2 | CCC Dąbrówki | - Wola Dalsza | 2009-08-22 | 11:00 | ||
3 | Głuchowianka Głuchów | - Włókniarz Rakszawa | 2009-08-22 | 15:00 | ||
4 | Plantator Nienadówka | - TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | 2009-08-22 | 11:00 | ||
5 | Sawa Sonina | - Tatyna Dylągówka | 2009-08-22 | 11:00 | ||
6 | Sokół Sokołów Młp. | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-08-22 | 11:00 |
Kolejka: 4 w dniach 29-08-2009/30-08-2009
1 | Tatyna Dylągówka | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-08-29 | 16:00 | ||
2 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Sawa Sonina | 2009-08-29 | 11:00 | ||
3 | Włókniarz Rakszawa | - Plantator Nienadówka | 2009-08-29 | 11:00 | ||
4 | Wola Dalsza | - Głuchowianka Głuchów | 2009-08-29 | 14:00 | ||
5 | Arka Albigowa | - CCC Dąbrówki | 2009-08-29 | 11:00 | ||
6 | Błękit Żołynia | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-08-29 | 11:00 |
Kolejka: 5 w dniach 05-09-2009/06-09-2009
1 | CCC Dąbrówki | - Błękit Żołynia | 2009-09-05 | 11:00 | ||
2 | Głuchowianka Głuchów | - Arka Albigowa | 2009-09-05 | 15:00 | ||
3 | Plantator Nienadówka | - Wola Dalsza | 2009-09-05 | 11:00 | ||
4 | Sawa Sonina | - Włókniarz Rakszawa | 2009-09-05 | 11:00 | ||
5 | Sokół Sokołów Młp. | - TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | 2009-09-05 | 11:00 | ||
6 | Start Brzóza Stadnicka | - Tatyna Dylągówka | 2009-09-05 | 11:00 |
Kolejka: 6 w dniach 08-09-2009
1 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-09-08 | 17:00 | ||
2 | Włókniarz Rakszawa | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-09-08 | 17:00 | ||
3 | Wola Dalsza | - Sawa Sonina | 2009-09-08 | 17:00 | ||
4 | Arka Albigowa | - Plantator Nienadówka | 2009-09-08 | 17:00 | ||
5 | Błękit Żołynia | - Głuchowianka Głuchów | 2009-09-08 | 17:00 | ||
6 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - CCC Dąbrówki | 2009-09-08 | 17:00 |
Kolejka: 7 w dniach 12-09-2009/13-09-2009
1 | Głuchowianka Głuchów | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-09-12 | 15:00 | ||
2 | Plantator Nienadówka | - Błękit Żołynia | 2009-09-12 | 11:00 | ||
3 | Sawa Sonina | - Arka Albigowa | 2009-09-12 | 11:00 | ||
4 | Sokół Sokołów Młp. | - Wola Dalsza | 2009-09-12 | 11:00 | ||
5 | Start Brzóza Stadnicka | - Włókniarz Rakszawa | 2009-09-12 | 11:00 | ||
|
Kolejka: 8 w dniach 19-09-2009/20-09-2009
1 | Włókniarz Rakszawa | - Tatyna Dylągówka | 2009-09-19 | 11:00 | ||
2 | Wola Dalsza | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-09-19 | 14:00 | ||
3 | Arka Albigowa | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-09-19 | 11:00 | ||
4 | Błękit Żołynia | - Sawa Sonina | 2009-09-19 | 11:00 | ||
5 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - Plantator Nienadówka | 2009-09-19 | 11:00 | ||
6 | CCC Dąbrówki | - Głuchowianka Głuchów | 2009-09-19 | 11:00 |
Kolejka: 9 w dniach 26-09-2009/27-09-2009
1 | Plantator Nienadówka | - CCC Dąbrówki | 2009-09-26 | 11:00 | ||
2 | Sawa Sonina | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-09-26 | 11:00 | ||
3 | Sokół Sokołów Młp. | - Błękit Żołynia | 2009-09-26 | 11:00 | ||
4 | Start Brzóza Stadnicka | - Arka Albigowa | 2009-09-26 | 11:00 | ||
5 | Tatyna Dylągówka | - Wola Dalsza | 2009-09-26 | 16:00 | ||
6 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Włókniarz Rakszawa | 2009-09-26 | 11:00 |
Kolejka: 10 w dniach 03-10-2009/04-10-2009
1 | Wola Dalsza | - TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | 2009-10-03 | 14:00 | ||
2 | Arka Albigowa | - Tatyna Dylągówka | 2009-10-03 | 11:00 | ||
3 | Błękit Żołynia | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-10-03 | 11:00 | ||
4 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-10-03 | 11:00 | ||
5 | CCC Dąbrówki | - Sawa Sonina | 2009-10-03 | 11:00 | ||
6 | Głuchowianka Głuchów | - Plantator Nienadówka | 2009-10-03 | 14:00 |
Kolejka: 11 w dniach 10-10-2009/11-10-2009
1 | Sawa Sonina | - Głuchowianka Głuchów | 2009-10-10 | 11:00 | ||
2 | Sokół Sokołów Młp. | - CCC Dąbrówki | 2009-10-10 | 11:00 | ||
3 | Start Brzóza Stadnicka | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-10-10 | 11:00 | ||
4 | Tatyna Dylągówka | - Błękit Żołynia | 2009-10-10 | 14:00 | ||
5 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Arka Albigowa | 2009-10-10 | 11:00 | ||
6 | Włókniarz Rakszawa | - Wola Dalsza | 2009-10-10 | 11:00 |
Kolejka: 12 w dniach 17-10-2009/18-10-2009
1 | Arka Albigowa | - Włókniarz Rakszawa | 2009-10-17 | 11:00 | ||
2 | Błękit Żołynia | - TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | 2009-10-17 | 11:00 | ||
3 | Budy Łańcuckie - Korniaktów | - Tatyna Dylągówka | 2009-10-17 | 11:00 | ||
4 | CCC Dąbrówki | - Start Brzóza Stadnicka | 2009-10-17 | 11:00 | ||
5 | Głuchowianka Głuchów | - Sokół Sokołów Młp. | 2009-10-17 | 14:00 | ||
6 | Plantator Nienadówka | - Sawa Sonina | 2009-10-17 | 11:00 |
Kolejka: 13 w dniach 24-10-2009/25-10-2009
1 | Sokół Sokołów Młp. | - Plantator Nienadówka | 2009-10-24 | 11:00 | ||
2 | Start Brzóza Stadnicka | - Głuchowianka Głuchów | 2009-10-24 | 11:00 | ||
3 | Tatyna Dylągówka | - CCC Dąbrówki | 2009-10-24 | 14:00 | ||
4 | TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwie. | - Budy Łańcuckie - Korniaktów | 2009-10-24 | 11:00 | ||
5 | Włókniarz Rakszawa | - Błękit Żołynia | 2009-10-24 | 11:00 | ||
6 | Wola Dalsza | - Arka Albigowa | 2009-10-24 | 14:00 |
13 drużyn będzie co grac tylko szkoda ze spadliśmy z okręgówki dlatego ze nie mam juniorów młodszych :[ .
www.korniaktow.futbolowo.pl <---zapraszam na strone koraiktowa !
jaki wynik juniorów ?
na stronie korniaktowa niektóre wyniki ... byłbym wdzieczny za wpisanie waszego w komentarzu któregos newsa
Sawa Sonina 2
- 1Sokół Sokołów Młp.
Sawa Sonina - Sokół Sokołów Młp. 2:1 (1:1)Bramki: Michał Pelc, Adrian Wrona
CCC Dąbrówki : Orzeł W.N 0:2 (juniorzy)
Sawa!!! Co??? Ty kur..!!!!
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 139, wczoraj: 136
ogółem: 3 119 801
statystyki szczegółowe
|