Sezon za nami !

• autor: Adm , 2013-07-04 15:20

Za nami sezon 2012/2013.
Czy był on dobrym sezonem dla naszych drużyn?
Przedstawiamy jego podsumowanie
.

Pierwsza drużyna zajęła 2 miejsce z dorobkiem 59 punktów, bilansem 18 zwycięstw 5 remisów i aż 9 porażek, bramki 78-38. Na własnym boisku drużyna odniosła 9 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki natomiast spotkanie wyjazdowe kończyły się również 9 zwycięstwami, 1 remisem , i aż 6 porażkami. Mniej bramek traciliśmy u siebie 14 ale więcej strzelaliśmy na wyjeździe 48. Najwyższe zwycięstwo Sawy padło w meczu wyjazdowym z Zaczerniem aż 0:15, najwyższa porażka 1:4 z Głogovią u siebie. Najlepszym strzelcem drużyny został Maciej Porada z dorobkiem 22 bramek, Maciek był również zawodnikiem który spędził najwięcej minut na boisku, 12 bramek strzelił młodzieżowiec Daniel Ziobro oraz 8 Damian Graczyk.
Był to dobry sezon dla Pierwszej Drużyny Sawy lecz można odczuwać spory niedosyt.

Druga drużyna w końcowym rozrachunku uplasowała się na 4 pozycji z dorobkiem nie wiele mniejszym od „Jedynki” 51 punktów z czego warto zauważyć 32 punkty zdobyła na wiosnę co daje im miano „Rycerzy wiosny” . W rundzie wiosennej rezerwy uległy tylko Markovi w spotkaniu wyjazdowym oraz 2 spotkania zakończyły się remisem z Tatyną i Pogórzem B, reszta to oczywiście wygrane naszej ekipy. Najlepszym strzelcem został niezawodny Lekki Grzegorz 28 bramek . Wracając do rundy wiosennej drużyna Sawy II straciła jedynie 8 bramek co w porównaniu z rundą wiosenna straconych 32 daje różnice 24 bramek. Stwierdzić można iż nie tyle cały sezon 12/13 był udany co runda wiosenna, lecz w końcowym rozrachunku był to sezon w pełni na + i  pozostaje tylko rozważać co by było gdyby jesień była chociaż w połowie tak udana jak wiosna ?!

autor: ~Bzzzz 2013-07-04 18:58:39

avatar Jedność była poza zasięgiem całej ligi, należało się im! Co do Sawy wzmocnić obronę i będzie git!

autor: ~anomin 2013-07-04 21:50:14

avatar kupic prawego obronce i prawego pomocnika i zeby Kuba Florek wrocil i nie sprzedajcie Macka to bedzie mozna myslec o awansie

autor: ~Serie B 2013-07-05 09:58:44

avatar i bardzo dobry sezon nie ma co. 100% PODPARCIA DLA PREZESA KRAUZA !!!

autor: ~realista 2013-07-05 10:18:25

avatar Niech idzie jak najwyżej chłopak i tam gdzie chce a nie czytam komentarze, ze nie sprzedajcie Macka hahah. Maciek sam odejdzie jak i wiekszosc zawodnikow. Gdyby Trener zostal Oni tez by zostali i mozna by bylo wtedy probowac powalczyc o awans.

autor: ~fanka B klasy 2013-07-10 15:34:07

avatar czemu wszyscy piszecie tylko o 1 drużynie ?? popatrzcie jaki potencjał drzemie w "B" klasie . moją uwage zwrócił szczególnie zawodnik który z niewiadomych dla mnie powodów nie grał w żadnym meczu natomiast na treningach pojawiał się bardzo czesto . nie wiem jak się nazywa jednak charakteryzują go czeste zagrania z "przewrotki". są poprostu galaktyczne .... :*