Logowanie

Aktualności

Pewna i wysoka wygrana w derbach z Gromem Handzlówka!!!

• autor: Adm, 2016-11-08 18:11

Pojedynek drużyn Gminy Łańcut padł łupem naszej drużyny, która odniosła pewne i okazałe zwycięstwo nad Gromem Handzlówka.

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga Sawy, która sporo czasu przebywała na połowie Gromu. Sawa konstruowała akcje, lecz ciężko było z ich finalizacją lub na przeszkodzie stanął słupek po strzale Macieja Grada. Jednak to zawodnicy Gromu otworzyli wynik spotkania po błędzie defensywy naszej drużyny. Zdobyta bramka przez Tomasza Czarnotę zawodnika Gromu nie tylko nie załamała podopiecznych Macieja Grada, ale dała nam dodatkowy impuls. Nie minęło trzy minuty, a już mieliśmy wyrównanie. Przemek Nycz zagrał prostopadłą piłkę do Grzegorza Słoniny, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Gromu. W 39 minucie Grzegorz Słonina zdobył drugą bramkę po dobrym podaniu Jakuba Kruka wzdłuż bramki i Sawa prowadziła do przerwy 2:1.

W drugiej części meczu obraz gry niewiele się zmienił. Sawa nadal atakowała i chciała zadać kolejny cios drużynie Gromu. Ta sztuka udała się Sawie w 67 minucie spotkania. Do piłki na 11 metrze dopadł nasz trener Maciej Grad i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie. Sawa jednak na tym nie poprzestała i chciała zdobywać kolejne bramki. Ta sztuka udała się nam w jeszcze w 76 minucie po dośrodkowaniu Grzegorza Słoniny, piłka trafia do Zbigniewa Sobka, który uderza piłkę głową. Piłka jeszcze po drodze uderza w zawodnika Gromu i zmienia tor lotu i trafia do bramki. Ostatni cios w sobotnim pojedynku zadał Przemysław Nycz, który po dobrym podaniu Dawida Barana wyszedł sam na sam z brakarzem Gromu i pewnym strzałem zdobył piątą bramkę w derbowym pojedynku. Wygrana w derbach oznacza dla Sawy ósmy wygrany mecz w tym sezonie i kontynuację świetnej serii 12 meczów bez porażki. Brawo Panowie oby, tak do końca rundy jesiennej.

Sawa Sonina - Grom Handzlówka 5-1 (2-1)

Bramki: 0-1 Tomasz Czarnota (17′), 1-1 Grzegorz Słonina (20')  2:1 Grzegorz Słonina (39'), 3:1 Maciej Grad (67'), 4:1 Zbigniew Sobek (76'), 5:1 Przemysław Nycz (87').

Sawa Sonina: Cisek - Kruk (77' Hepnar), Kot, Woźniak, Paczocha - Sobek (79 Kochman), Nycz, Grad, D. Baran - Słonina, J. Baran (60' Walas).