Logowanie

Aktualności

Włókniarz odprawiony z kwitkiem, trzecia wygrana z rzędu!

• autor: Adm, 2018-09-24 18:43

Zespół Sawy Sonina kontynuuje zwycięską serię w rundzie jesiennej. W meczu 8. kolejki rzeszowskiej klasy okręgowej pokonał na własnym boisku 4:2 Włókniarza Rakszawa. Była to trzecia wygrana z rzędu Soninian w rundzie jesiennej.

Sam mecz nie należał do łatwych, zawodnicy Włókniarza wysoko zawiesili poprzeczkę naszym zawodnikom. W pierwszej połowie Włókniarz miał swoje sytuacje do objecie prowadzenia. Wykorzystał jedną z nich w 39 minucie spotkania, kiedy to z 16 metrów na strzał zdecydował się Sebastian Motyl po którego strzale piłka znalazła drogę do bramki. Sawa doprowadziła do wyrównania w 42 minucie po strzale głową Jakuba Kruka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W drugiej części meczu stroną przeważającą była już nasza drużyna. Tą przewagę udokumentowała trzema zdobytymi bramki. Najpierw w 60 minucie skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się nasz trener Bartosz Madeja. Za niespełna dziewięć minut po podaniu Grzegorza Słoniny w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem znalazł się Jakub Baran, który pewny strzałem podwyższył prowadzenie Sawy na 3:1. Kolejny cios Sawa zadała za sprawą Damiana Wiącka, który pewnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza gości. Włókniarz w 90 minucie spotkania zdobył drugą bramkę po ładnym strzale Andrzeja Mączki.

Dzięki korzystnym wynikom na innych boiskach, awansowaliśmy na pozycję wicelidera tabeli. BRAWO CAŁY ZESPÓŁ!!!

SAWA SONINA - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Sebastian Motyl (39'), 1:1 Jakub Kruk (42' - głową), 2:1 Bartosz Madeja (60' - wolny), 3:1 Jakub Baran (69'), 4:1 Damian Wiącek (83'), 4:2 Andrzej Mączka (90')

Sawa: Cisek  - Kruk (84' Szpunar), Paczocha, Kot, Kraska - J. Baran (78' Stalec), Madeja, Nycz, Sobek (77' Sitek) - Słonina, (77' Wiącek) D. Baran